ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 אוניברסיטת תל אביב


אוניברסיטת תל אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי הוראה ומחקר. אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטת מחקר ציבורית - בהגדרה זו טמונים שלושה יסודות שעיצבו את התפתחותה בעבר, כמו גם הכיוונים לפיתוחה בעתיד.
כמוסד להשכלה גבוהה בעל אופי אוניברסלי, אוניברסיטת תל אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי הוראה ומחקר, תוך קידום שיתוף פעולה בינתחומי בתכניות לימוד ובמחקרים. אוניברסיטת תל אביב היא האוניברסיטה הכי גדולה בישראל והמוסד האקדמי היהודי הכי גדול בעולם. האוניברסיטה נוסדה בשנת 1956 וכיום יש באוניברסיטה 9 פקולטות, 106 מחלקות ו- 90 מחלקות למחקר.

פקולטות: הפקולטה לאמנויות, הפקולטה להנדסה, הפקולטה למדעי החיים, הפקולטה למדעי החברה, הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעים מדויקים, הפקולטה למשפטים, הפקולטה לניהול, הפקולטה לרפואה.

בתי ספר: בית הספר לחינוך ע"ש חיים וג'ואן קונסטנטינר, בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר.

ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved