ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 המרכז ללימודים אקדמיים - מנהל עסקים


לימודים לתואר ראשון במינהל עסקים במסגרת המרכז ללימודים אקדמיים מציבים במרכז את הכשרת הסטודנט לעולם העבודה, תוך מתן שירות איכותי ואפשרות לשלב בין לימודים אקדמיים איכותיים ובין עבודה ורכישת ניסיון מעשי.
תכנית הלימודים לתואר ראשון במינהל עסקים במסגרת המרכז ללימודים אקדמיים גובשה כמענה לצורך הגובר בארגונים להשיג יתרון תחרותי באמצעות העסקת עובדים מצטיינים. עובדים אלו רוכשים ידע כללי מחד גיסא, וכלים ומיומנויות ניהול מאידך גיסא.

בתכניות לתואר ראשון במינהל עסקים, על מגוון התמחויותיהן, נחשף הסטודנט למקצועות הפורשים בפניו את אבני היסוד של הניהול העסקי, כמו גם כלים יישומיים ואינטגרטיביים בתחום הניהול. בשוק המערבי בעידן הגלובליזציה קיים הכרח בידע במגוון היבטי הניהול. תכנית הלימודים מציגה את תשתית הידע בתחומי השיווק, הניהול הכללי, ניהול המשאב האנושי, ניהול התפעול, מערכות מידע, כלכלה, פיננסים ואסטרטגיה ניהולית.

תכנית הלימודים של המרכז ללימודים אקדמיים הנה תכנית יישומית המציגה את התיאוריות והמודלים המתקדמים בתחום, אך גם את אופן יישומם בסביבה הארגונית. תכנית הלימודים מהווה עבור בוגריה בסיס לקידום ולפיתוח קריירה ניהולית. בוגרי התכנית יוכלו להמשיך ללימודים לתארים מתקדמים בתחום הניהול העסקי הבכיר או בתחומי התמחות אחרים.

ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved