ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


 המסלול האקדמי המכללה למנהל - מנהל עסקים


בית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל הינו המוסד האקדמי הגדול בתחומו במדינת ישראל, המשרת למעלה מ-4,500 סטודנטים שלומדים לתואר ראשון ושני בתחום מנהל עסקים.
14,000 הבוגרים של בית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל מאיישים עמדות ניהוליות בכירות בענפי התעשיה והשירותים במגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי כאחד.

במסגרת הלימודים בבית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל מוצעות לסטודנטים מגוון תוכניות ללימודי תואר ראשון ושני, בהן מושם דגש על תחומי הלימוד הנדרשים ביותר בשוק של המאה ה-21, לרבות שילוב לימודי טכנולוגיות מידע במסגרת לימודי חשבונאות ולימודי שיווק, התמחויות נרחבות בתורת השיווק, הפרסום [בשיתוף ארגון הפרסום העולמי] ועוד. כל אלו נעשים בשיתוף פעולה הדוק עם חברות וארגונים מובילים במשק.

רבים מהבוגרים של בית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל  מאיישים עמדות ניהוליות בכירות בענפי התעשיה והשירותים, הרבה בזכות רשת ה networking של 28000 הבוגרים. אחוז הבוגרים שלנו העוברים בהצלחה יתרה את מבחני ההסמכה לראיית חשבון הוא מהגבוהים בשוק.

ייעוץ טלפוני ללימודים ואיתור מוסדות לימוד - השאר פרטים ונתקשר

שם: טלפון:
-
דוא"ל: כתובת:
הנני מאשר/ת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות באתר
דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
רכבת ישראל
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved