ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:מבחן פסיכומטרי הוא הכלי שנועד לחזות את סיכויי ההצלחה בלימודים של הסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה. המבחן נערך על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה. במבחן פסיכומטרי נבדקים כישורי הנבחן בשלושה תחומים: חשיבה מילולית, חשיבה כמותית, ואנגלית. בנוסף, נבדקים בבחינה אלמנטים נוספים כגון עבודה בלחץ זמן ושמירה על יכולת ריכוז לאורך זמן ממושך. מבחן פסיכומטרי נמשך כשלוש שעות ועשרים דקות, בזמן זה יש לענות על כ 225 שאלות. מאחר שהזמן לפתרון השאלות קצר מאוד, הסוד להצלחה הוא הפנמתם והבנתם של הנושאים המופיעים בבחינה ע"י למידה יסודית ותרגול רב לפני הבחינה.


היי קיו היי קיו
High Q היא חברה בינלאומית, עם למעלה מ-20 שנות ניסיון ועשרות סניפים בישראל, סינגפור, קמבודיה ותורכיה. ב-High Q, כאשר אנו מקבלים על עצמנו להכין אתכם לבחינה כלשהי, מטרתנו להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי שלכם.

יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות
בית הספר לבגרות פסיכומטרי של יואל גבע הוקם בשנת 1991 מתוך רצון להעניק לתלמידים את מסגרת הלימוד הטובה ביותר, אשר תבטיח את הצלחתם בבגרות ובמבחן פסיכומטרי.

ביה"ס זיו כספי - פסיכומטרי ביה"ס זיו כספי - פסיכומטרי
שיטת הלימוד בזיו כספי שמה את הדגש על התלמיד ועל קצב הלמידה שלו. חומר הלימוד מחולק למנות קטנות ונוחות לעיכול, כאשר בכל שלב מוודא המורה שהתלמיד מוכן לשלב הבא. שיטת הלימוד בזיו כספי פסיכומטרי מקפידה על הליכה מן הפרט אל הכלל.

Ok פסיכומטרי Ok פסיכומטרי
Ok פסיכומטרי: מגיע לך להצליח! רשת או.קיי. פסיכומטרי נוסדה ב-1996. Ok מציעה קורסי הכנה איכותיים המועברים על ידי מיטב המדריכים. מטרתנו להכין אתכם לבחינה הפסיכומטרית. נקודה. הרי אף אחד לא בא ללמוד פסיכומטרי מאהבה למקצוע.

זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה זינוק - פסיכומטרי ללקויי למידה
זינוק פסיכומטרי מתמחה בהכנת תלמידים בעלי לקויות למידה לבחינה הפסיכומטרית תוך מימוש עקרונות שיטת ה-ZNK, יחס אישי ומעטפת המלווה אותך להצלחה בבחינה הפסיכומטרית.

חכימא פסיכומטרי לציבור הדתי חכימא פסיכומטרי לציבור הדתי
חכימא פסיכומטרי הינו גוף הלימודים היחיד בארץ המתמחה בהכנה למבחן פסיכומטרי לציבור הדתי. בחכימא כל הקורסים מועברים בכיתות נפרדות וזאת כיון שהניסיון מעיד על הצלחה מרובה בכתות מופרדות. אנו מתחייבים כי תלמיד שאינו מרוצה מהציון שקיבל בבחינה זכאי לקורס נוסף חינם.

קידום פסיכומטרי קידום פסיכומטרי
קידום הוא בית הספר הגדול ביותר בישראל בתחום ההכנה לפסיכומטרי והינו היחיד המתמחה בהתאמת קורס אישי ללימודי פסיכומטרי. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן פסיכומטרי ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה.

לחמן פסיכומטרי לחמן פסיכומטרי
לחמן הינו בית הספר הוותיק והמוביל להכנה לפסיכומטרי בישראל, בית הספר לחמן פועל כבר 30 שנה ולמדו בו מעל ל-250,000 תלמידים. ללחמן סניפים ושלוחות בכל רחבי הארץ, מבאר שבע בדרום ועד הקריות בצפון. בלחמן מקפידים על סטנדרטים גבוהים ועדכניים.

סטארט-אפ פסיכומטרי השלמה ושיפור בגרויות סטארט-אפ פסיכומטרי השלמה ושיפור בגרויות
סטארט-אפ הנו בית הספר הגדול ביותר להשלמה ולשיפור ציוני תעודת הבגרות וכן להכנה לבחינה הפסיכומטרית הממוקם בנתניה. אנו מאמינים שבכל אחד מכם נמצא יזם של העתיד שלכם לכן פיתחנו שיטה שתעזור לכם להגיע למטרה בצורה היעילה ביותר.

תיכון תל אביב - בגרות ופסיכומטרי תיכון תל אביב - בגרות ופסיכומטרי
קבוצת תיכון תל אביב הפועלת מזה 20 שנה בתחום קידום הלמידה לבגרות והכנה לקורסי פסיכומטרי מפעילה כיום קרוב לעשרה שניפים ברחבי הארץ. אנו מאמינים כי על מנת להצליח בבחינות יש להתאים את תוכנית הלימודים באופן אישי.

מרכז אלון לטיפוח כישורי למידה בצפון מרכז אלון לטיפוח כישורי למידה בצפון
מרכז אלון הממוקם בקיבוץ אלונים ליד חיפה הוא מרכז למידה לתלמידים לקויי למידה. מרכז אלון מפעיל בי"ס המגיש את תלמידיו לבגרות מלאה בהצלחה מרובה. מרכז אלון מפעיל גם מסלול לבני 18+ להשלמת בגרויות בכל המקצעות ומכין לבחינה הפסיכומטרית.

ליטני פסיכומטרי ליטני פסיכומטרי
מכון ליטני הוקם לפני 25 שנים בחיפה. מייסדי המכון הם יוסי ליטני [מרצה בכיר לפיסיקה] ואילן גבעון- מחלוצי המורים הפסיכומטריים בישראל. המכון נועד להכשיר תלמידים לקראת הבחינה הפסיכומטרית בצורה הטובה ביותר האפשרית.

EZ Way פסיכומטרי EZ Way פסיכומטרי
שיטת פסיכומטרי אקדמי של EZ Way פסיכומטרי פותחה במוסדות להשכלה גבוהה. קורסים בשיטת פסיכומטרי אקדמי של EZ Way נבחרו ונלמדים באוניברסיטאות ומכללות בישראל. EZ Way פסיכומטרי מפעילה גם קורס לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז.

ניוטון IQ - פסיכומטרי משולב ניוטון IQ - פסיכומטרי משולב
ניוטון IQ הוא מרכז הכנה למבחן הפסיכומטרי הפועל בכל הארץ, במספר מסלולי לימוד. ניוטון IQ הוא מרכז לימודים המקפיד על מקצועיות, לימודים בכיתות קטנות, יחס אישי ואווירה אינטימית.          
עמוד 1 מתוך 2
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved