ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


תואר שני במחשבים / תואר שני במדעי המחשב מכשירים את הבוגרים לתפקידים מתקדמים בעולם המחשבים. לימודי תואר שני במדעי המחשב שואפים להעמיק את הידע של בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב על מנת שיתמחו באחד מתחומי מדעי המחשב הרבים, קרי אלגוריתמים מתקדמים, עיבוד אותו דיבור, עיצוב וידאו, תכנון גיאומטרי, תורת הצפנה, ביו אינפורמטיקה, גרפיקה ממוחשבת, אבטחת מחשבים ורשתות, בניית מערכות דיגיטאליות, עבודה עם שרת וירטואלי ותחומים נוספים בהם יוכלו להתמקצע.

המכללה האקדמית לישראל המכללה האקדמית לישראל
המכללה לישראל הינה מכללה אקדמית חדשה שהוקמה על יסודות המכללה לישראל בשיתוף מכללת רמת גן. המכללה האקדמית לישראל מציעה מגוון תוכניות לימוד יחודיות ומתקדמות.

הפקולטה למדעי הטבע - אוניברסיטת בן-גוריון הפקולטה למדעי הטבע - אוניברסיטת בן-גוריון
הפקולטה למדעי הטבע של אוניברסיטת בן-גוריון היא הותיקה מבין הפקולטות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הפקולטה למדעי הטבע מקיימת בכל מחלקותיה תוכניות לימודים לתואר ראשון, תואר שני [M.Sc.] ותואר שלישי [Ph.D].

החוג למדעי המחשב המסלול האקדמי המכללה למינהל החוג למדעי המחשב המסלול האקדמי המכללה למינהל
המסלול האקדמי המכללה למינהל היא המכללה הותיקה והגדולה בישראל עם כ-10,000 סטודנטים ולמעלה מ-23,000 בוגרים. התכנית האקדמית בחוג למדעי המחשב הינה תכנית יוקרתית, דינמית ומשתנה בהתאם לצורכי שוק ההיי-טק העתידיים.

אוניברסיטת תל אביב - מדעי המחשב אוניברסיטת תל אביב - מדעי המחשב
אוניברסיטת תל אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי הוראה ומחקר. אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטת מחקר ציבורית - בהגדרה זו טמונים שלושה יסודות שעיצבו את התפתחותה בעבר, כמו גם הכיוונים לפיתוחה בעתיד.

הטכניון - מדעי המחשב הטכניון - מדעי המחשב
הפקולטה למדעי המחשב של הטכניון הינה הגדולה ביותר בארץ בתחום זה. הפקולטה למדעי המחשב הינה היחידה האקדמית השניה בגדלה בטכניון, עם כ 1,300 תלמידי הסמכה ויותר ממאתיים תלמידי מוסמכים.

המכון הטכנלוגי חולון - מדעי המחשב המכון הטכנלוגי חולון - מדעי המחשב
המחלקה למדעי המחשב ב-.H.I.T המכון הטכנולוגי חולון מקיימת תכנית לימודים לתואר ראשון B.Sc. בתחום מדעי המחשב. המחלקה מציעה לסטודנטים, מסיימי שנה א' ומעלה, תכנית אקדמית לתעשייה.          
עמוד 1 מתוך 1
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודי מחשבים
בתי ספר לפסיכומטרי
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved