ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:

  לימודים  :  לימודים באוניברסיטה

אוניברסיטאות בישראל
מימון לימודים
מכינה אוניברסיטאית


אוניברסיטה הינה מוסד אקדמי המעניק תארים מתוקף המועצה להשכלה גבוהה, שכר הלימוד באוניברסיטה הינו שכר הנקבע על ידי המועצה להשכלה גבוהה והוא זהה בכל האוניברסיטאות. בישראל יש כיום שבע אוניברסיטאות בהן ניתן ללמוד לימודים לתואר ראשון, תואר שני ודוקטור: אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת בר אילן ברמת גן והאוניברסיטה הפתוחה שפועלת באמצעות למידה מרחוק בכל הארץ ואף בחו"ל ללא קמפוס אקדמי יחיד כמו בשאר באוניברסיטאות המייצגות גם את האזורים בהן הן נמצאות.


אוניברסיטת חיפה אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה היא מן המובילות בארץ בתחומי המחקר, הפיתוח והקניית הידע האקדמי. האוניברסיטה רואה את החבירה בין מצוינות אקדמית לאחריות חברתית כנושא הדגל שלה ואת שירותה לקהילה, אחד מיעדיה החשובים.

אוניברסיטת תל אביב אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי הוראה ומחקר. אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטת מחקר ציבורית - בהגדרה זו טמונים שלושה יסודות שעיצבו את התפתחותה בעבר, כמו גם הכיוונים לפיתוחה בעתיד.

האוניברסיטה העברית בירושלים האוניברסיטה העברית בירושלים
שערי האוניברסיטה העברית נפתחו לראשונה ב-1 לאפריל 1925בירושלים ומאז היא בצמיחה מתמדת. באוניברסיטה העברית קיימות פקולטות ובתי ספר בתחומים מגוונים: מינהל עסקים, מדעי החברה, משפטים, רוקחות, מדעי החקלאות ועוד.

אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן
אוניברסיטת בר אילן היא כיום אחת האוניברסיטאות הגדולות בישראל. היא כוללת את הקמפוס ברמת-גן, ועוד 5 מכללות ברחבי הארץ: מכללה אקדמית צפת, מכללת אשקלון, מכללה אקדמית עמק הירדן, מכללה אקדמית גליל מערבי.

הטכניון הטכניון
הטכניון נוסד ב - 1924 והוא המוסד האוניברסיטאי הוותיק ביותר בישראל. מאז הקמתו התחנכו בו שלושה דורות. שמילאו תפקידי מפתח בהקמת התשתיות של מדינת ישראל ובייסוד התעשיות החיוניות בתחום הביטחון וההיי-טק.

האוניברסיטה הפתוחה האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה היא אחת מהאוניברסיטאות בארץ ולומדים בה למעלה מ- 40,000 סטודנטים. הגישה שלה מושתתת על קבלה ללימודים ללא תנאים מוקדים, האוניברסיטה הפתוחה מציעה לסטודנטים לימודים מרחוק במגוון שיטות הוראה.

יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
לימודי מינהל עסקים
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved