ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:

  לימודים  :  מנהל עסקים

תואר ראשון במנהל עסקים
תואר שני במנהל עסקים


מנהל עסקים הוא אחד המקצועות המבוקשים  והנלמדים ביותר. זהו גם כמעט המקצוע היחיד שבוגריו יכולים להשתלב כמעט בכל תחום במשק ולהשתמש בכלים שרכשו במהלך הלימודים. 

תחומי לימוד הנלמדים במקצוע מנהל עסקים מגוונים ופרוסים על תחומים רבים כגון: מנהל עסקים עם התמחות בשיווק, מימון, סטטיסטיקה, מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות, הנעת עובדים, ניהול משאבי אנוש, מנהל עסקים עם התמחות בניהול מערכות מידע, יזמות עסקית, קבלת החלטות, עקרונות ניהול ועוד.

מנהל עסקים הוא תואר בינתחומי שמשך הלימודים שלו הוא 3 שנים. לימודי מנהל עסקים מכשירים את הסטודנטים למגוון משרות ניהול הקיימות בארגונים וחברות. הלימודים יכשירו את הסטודנטים לנתח בעיות עסקיות, לנהל ולתכנן מודלים עסקיים , לנהל משא ומתן, לנהל עובדים ועוד וליישם את הידע אותו למדו.המרכז ללימודים אקדמיים - מנהל עסקים המרכז ללימודים אקדמיים - מנהל עסקים
לימודים לתואר ראשון במינהל עסקים במסגרת המרכז ללימודים אקדמיים מציבים במרכז את הכשרת הסטודנט לעולם העבודה, תוך מתן שירות איכותי ואפשרות לשלב בין לימודים אקדמיים איכותיים ובין עבודה ורכישת ניסיון מעשי.

המרכז האקדמי פרס - תואר במנהל עסקים המרכז האקדמי פרס - תואר במנהל עסקים
תכנית מיוחדת המשלבת ידע תיאורטי עם כלים יישומיים ומעשיים ההכרחיים לצורך השתלבות מוצלחת בתחומי הניהול השונים, ולצייד את בוגריה בכלים יישומיים ומעשיים ההכרחיים לצורך השתלבות מוצלחת בתחומי הניהול השונים.

המרכז האקדמי כרמל המרכז האקדמי כרמל
המרכז האקדמי כרמל, הוא מוסד להשכלה גבוהה שהוקם על מנת לתת מענה לצורך הגדול ללימודים אקדמיים ברמה גבוהה באזור הצפון. המרכז האקדמי כרמל מעניק תואר ראשון LL.B במשפטים, B.A במנהל ציבורי, B.A כלכלה ותואר ראשון B.A במנהל עסקים.

יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
לימודי מינהל עסקים
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved