ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


לימודי מתמטיקה נלמדים הן במסגרת מכללות והן במסגרת אוניברסיטאות ונחשבים ללימודים מרתקים במיוחד, בעיקר למי שאוהב מתמטיקה. מטרתם של לימודי מתמטיקה הנם להכשיר מתמטיקאים מיומנים שיחקרו ויפתחו את תחום המתמטיקה. לימודי תואר ראשון במתמטיקה נלמדים במגוון מסלולי לימודים ולרוב משלבים מקצוע נוסף , כגון מדעים, הנדסת מחשבים / תוכנה / חומרה, מדעי המחשב, ביוטכנולוגיה, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ועוד.

הפקולטה למדעי הטבע - אוניברסיטת בן-גוריון הפקולטה למדעי הטבע - אוניברסיטת בן-גוריון
הפקולטה למדעי הטבע של אוניברסיטת בן-גוריון היא הותיקה מבין הפקולטות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הפקולטה למדעי הטבע מקיימת בכל מחלקותיה תוכניות לימודים לתואר ראשון, תואר שני [M.Sc.] ותואר שלישי [Ph.D].

האוניברסיטה הפתוחה האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה היא אחת מהאוניברסיטאות בארץ ולומדים בה למעלה מ- 40,000 סטודנטים. הגישה שלה מושתתת על קבלה ללימודים ללא תנאים מוקדים, האוניברסיטה הפתוחה מציעה לסטודנטים לימודים מרחוק במגוון שיטות הוראה.

אוניברסיטת תל אביב אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב מציעה את המגוון הרחב ביותר בישראל של תחומי הוראה ומחקר. אוניברסיטת תל אביב היא אוניברסיטת מחקר ציבורית - בהגדרה זו טמונים שלושה יסודות שעיצבו את התפתחותה בעבר, כמו גם הכיוונים לפיתוחה בעתיד.

האוניברסיטה העברית בירושלים האוניברסיטה העברית בירושלים
שערי האוניברסיטה העברית נפתחו לראשונה ב-1 לאפריל 1925בירושלים ומאז היא בצמיחה מתמדת. באוניברסיטה העברית קיימות פקולטות ובתי ספר בתחומים מגוונים: מינהל עסקים, מדעי החברה, משפטים, רוקחות, מדעי החקלאות ועוד.

אוניברסיטת חיפה אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת חיפה היא מן המובילות בארץ בתחומי המחקר, הפיתוח והקניית הידע האקדמי. האוניברסיטה רואה את החבירה בין מצוינות אקדמית לאחריות חברתית כנושא הדגל שלה ואת שירותה לקהילה, אחד מיעדיה החשובים.          
עמוד 1 מתוך 1
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
דרושים
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved