ייעוץ לימודים לוח זמנים רכבת ישראל הוספה למועדפים
לימודים

בחר קטגוריה:


רפלקסולוגיה,טיפול רפלקסולוגי
רפלקסולוגיה הנה שיטת טיפול טבעית, המבוססת על עיסוי וטכניקות לחיצה של כפות הרגליים, היוצרים השפעה על הגוף כולו. לכל איבר ואיבר בגוף אזור מקביל בכף הרגל, עבודה על אזור הרפלקס עוזרת לאיבר לתפקד טוב יותר ולגוף לרפא עצמו. טיפולי רפלקסולוגיה הפכו בשנים האחרונות למקובלים יותר ויותר על ידי הממסד הרפואי, כשרפלקסולוגיה משולבת בבתי חולים ומרפאות בשילוב עם רפואה קונבנציונאלית בטיפול בתופעות כרוניות, כגון, כאבי גב, לחץ דם גבוה, עייפות, מיגרנות, אסטמה וכדומה.


מכללת ברק בירושלים מכללת ברק בירושלים
מכללת ברק לרפואה משלימה הפועלת בירושלים מבקשת להפיץ דרך חיים טבעית ובריאה. במכללת ברק לומדים מגוון מסלולים רחב בתחום הרפואה הטבעית: רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו, צמחי מרפא, דימיון מודרך, תקשור, תזונה, נטורופתיה, טיפול באבנים חמות ועוד.

סמייל קולג' - המכללה לסו ג'וק סמייל קולג' - המכללה לסו ג'וק
סמייל קולג' - המכללה לסו ג'וק ורפואה משלימה הוקמה ע'י יועד פוטרמילך, נציגו של פרופסור פארק ג'יי וו בישראל ומשמשת כשלוחה הישראלית הרשמית של האקדמיה הבינלאומית לסו ג'וק והאיגוד הבינלאומי לסו ג'וק.

המכללה לרפואה משלימה המכללה לרפואה משלימה
המכללה לרפואה משלימה הוקמה בשנת 1985. כל הקורסים שמים דגש על עבודת מודעות כמטפלים לעתיד ושל המטופלים הפוטנציאלים כבסיס להצלחת הטיפול.

מכללת סולם לרפואה משלימה מכללת סולם לרפואה משלימה
מכללת סולם לרפואה טבעית ומדעי התזונה, היא מהמכללות הוותיקות והמובילות בתחום הוראת מקצועות הרפואה הטבעית. מכללת סולם הוקמה בשנת 1986 במטרה ללמד שיטות לריפוי טבעי הוליסטי ותזונה כדרך ריפוי ומניעת מחלות.

באלאנס - מרכז ללימודי רפואה משלימה באלאנס - מרכז ללימודי רפואה משלימה
המרכז הלימודי באלאנס הוקם מתוך חשיבה, רצון וכוונה להעמיד אלטרנטיבה למערכות הלימוד הקיימות כיום ומתוך אמונה כי ניתן גם לעשות את הדברים אחרת. אנו יוצאים מתוך כלל מסקנה כי מקצוענות ומיומנות לשמן הן מילות המפתח להכשרת מטפלים מעולים.

מכללת לוסקי - רפואה משלימה מכללת לוסקי - רפואה משלימה
מכללת לוסקי היא מכללה בינלאומית ללימודי רפואה משלימה משולבת, לימודי פסיכותרפיה הוליסטית רוחנית וחוכמת הקבלה, על פי שיטת לוסקי. מכללת לוסקי. מכללה להכשרת מטפלים, מנחים, מאבחנים, מאמנים, מדריכי יוגה ומאסטרים בשיטת לוסקי.

המרכז הישראלי לחינוך ללידה המרכז הישראלי לחינוך ללידה
המרכז הישראלי לחינוך ללידה שואף לקדם את מעמדה של האישה היולדת בישראל, לספק לה מידע עדכני ומדויק בנוגע לאפשרויות העומדות בפניה, לשפר את תנאיה בעת ההריון והלידה, ולהעניק לה, לתינוקה ולמשפחתה את התמיכה הדרושה בתהליך תחילת ההורות.

המכון לאקולוגיה אנושית - רפלקסולוגיה  קואורדינטיבית המכון לאקולוגיה אנושית - רפלקסולוגיה קואורדינטיבית
המכון לאקולוגיה אנושית הוא משכנם של הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית, של תלמידים ובוגרים רבים ושל שמואל זיידל, יוצר מפתח השיטה. הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית הינה שיטה ייחודית לטיפול, המציעה חשיבה והתבוננות מהפכניים על כפות הרגליים.

מכללת תילתן לרפואה משלימה מכללת תילתן לרפואה משלימה
מכללת תילתן ללימודי רפואה משלימה מיועדת להכשיר תלמידים בתחום הרפואה המשלימה. מכללת תילתן מציעה מגוון רחב של מקצועות וידועה באווירה המשפחתית והיחס החם הניתן לכל סטודנט.

מרכז דרך הגב מרכז דרך הגב
מרכז דרך הגב הוקם מכשיר מטפלים בעיסוי הוליסטי ובעיסוי רפואי. מרכז דרך הגב משמש להדרכה לשיקום תנועתי אורטופדי בגישה מיוחדת שפותחה על ידי טל זיו.          
עמוד 1 מתוך 2
יעוץ לימודים
שם מלא:
עיר:
אימייל:
טלפון:
-
מאשר/ת תנאי השימוש

דמי אבטלה
המוסד לביטוח לאומי
לימודים
בתי ספר לפסיכומטרי
  הוסף למועדפים  |  תנאי שימוש ומדיניות הפרטיות  |  כתוב לנו  |  פרסום לימודים  |  קישורים מומלצים  |  limudim-index in Google  בניית אתרים pgn.co.il
 כל הזכויות שמורות: לימודים אינדקס / אינפו ערוצי מדיה ותקשורת בע"מ Copyright © 2005   www.limudim-index.co.il   All rights reserved